http://www.tradgardsteknik.se/favicon.ico
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
Trädgårdsteknik AB tillverkar och bygger växthus, specialväxthus, orangerier, Garden för hela Skandinavien.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN
Green wheat

Välkommen till Oss!

Bolagsgruppen håller öppen sin Utställning Mån-Fre 08.00 till 16.00
Har ni frågor eller undrar över något? Ring oss direkt eller fyll i kontaktformuläret nedan så kontaktar vi Er.

Adress

Trädgårdsteknik AB
Helsingborgsvägen 578
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon: 0431-222 90
GPS NAV: V56.18411º E0 012.84690º
Org.nr: 5564096120
SNI:46731-25110
 info@tradgardsteknik.se

Innehåll på webbplatsen:
 webmaster@tradgardsteknik.se

Här finner Ni oss!

Kontaktformulär

Namn:
Företag:
Adress:
Ort:
Telefon:
Mobil:
E-post:
Mottagare:

Kontaktpersoner

Patric Torle
Patric Torle
VD/ Försäljning

0431-222 90, 0705 663230
torle@tradgardsteknik.se
Julia Svensson
Julia Svensson
Reception/Koordinator TT

0431-222 90, 0703 334058
julia.svensson@tradgardsteknik.se
Anna-Lena Larsson
Anna-Lena Larsson
Säljare TT

0431 22290, 0703 337023
anna-lena.larsson@tradgardsteknik.se
Tobias Persson
Tobias Persson
Teknisk chef/ Försäljning

0431-222 90, 0703-333355
tobias@tradgardsteknik.se
Jörgen Larsen
Jörgen Larsen
Sälj/produktionsansvarig Bevattningsteknik AB

0431-222 50, 0703 333382
jorgen.larsen@bevattningsteknik.se
Pia Olsson
Pia Olsson
Ekonomiansvarig

0431-222 90, 0703 333574
pia@tradgardsteknik.se
Nikolina Matijevic
Nikolina Matijevic
Administratör Ekonomi

0431-222 90, 0702 501940
nikolina@tradgardsteknik.se
Henric Vandor
Henric Vandor
Säljare Greenkeeper BT

0431-222 50, 0703337463
henric.vandor@bevattningsteknik.se
Roberth Wahlgren
Roberth Wahlgren
Lagerchef

0703 334098
roberth.wahlgren@tradgardsteknik.se
David Bowie
David Bowie
Servicetekniker styr/regler

0431-222 90, 0703 330412
david@tradgardsteknik.se
Helene Andersson
Helene Andersson
Packning/lager

0431-222 90, 0703 330924
helene@tradgardsteknik.se
Hugo Netinder
Hugo Netinder
Projektör & Designer

0703 333846
hugo.netinder@tradgardsteknik.se
Petar Tomic
Petar Tomic
Processtekniker Scandifasad

0431-222 10, 0702 701230
petar.tomic@scandifasad.se
Philina Torle
Philina Torle
Webbadministration

0767 804200
philina@tradgardsteknik.se
Philip Torle
Philip Torle
Serviceingenjör / Ritkonstruktion

0431-222 90, 0767 804500
philip@tradgardsteknik.se

Copyright © Trädgårdsteknik AB 2017