https://www.tradgardsteknik.se/logotyper/bill_logo_1.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
Trädgårdsteknik AB tillverkar och bygger växthus, specialväxthus, orangerier, belysning Garden för hela Skandinavien.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN
Green wheat

Välkommen till Oss!

Trädgårdsteknik AB håller öppen sin Utställning Mån-Fre 08.00 till 16.00
Har ni frågor eller undrar över något? Ring oss direkt eller fyll i kontaktformuläret nedan så kontaktar vi Er.

Adress

Trädgårdsteknik AB
Helsingborgsvägen 578
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon: 0431 22290
GPS NAV: V56.18411º E0 012.84690º
Org.nr: 5564096120
SNI:46731-25110
 info@tradgardsteknik.se

Innehåll på webbplatsen:
 webmaster@tradgardsteknik.se

Kundsupport webborder :
Måndag-Fredag 09.00- 12.00 och 13.00-15.00
Telefon: 0431 22290
 order@ttshop.se

Här finner Ni oss!

Kontaktformulär



Kan inte läsa bilden? Klicka här för att uppdatera
Ange koden som visas ovan i rutan nedan

Kontaktpersoner

Patric Torle

Patric Torle
VD

0431 22290
torle@tradgardsteknik.se
Annica Vendel

Annica Vendel
Sälj & marknadsassistent

0431 22290, 0703 331595
annica@ttshop.se
Tobias Persson

Tobias Persson
Försäljningchef

0431 22290
tobias@tradgardsteknik.se
Reija Brixhall

Reija Brixhall
Säljassistent

0431 22290, 0703 334058
reija.brixhall@ttshop.se
Pontus Persson

Pontus Persson
Sälj och produktionschef SCANDIFASAD

0431 22210, 0703 304324
pontus.persson@scandifasad.se
Bo-Göran Hertlid

Bo-Göran Hertlid
Lageransvarig

0431 22290, 0703 333365
bg.hertlid@ttshop.se
Pia Olsson

Pia Olsson
Ekonomiansvarig

0431 22290
pia@tradgardsteknik.se
Marie Bengtsson

Marie Bengtsson
Ekonom

0431 22290, 0703 334058
marie.bengtsson@ttshop.se
Nikolina Matijevic

Nikolina Matijevic
Administration

0431 22290
nikolina@tradgardsteknik.se
Helene Andersson

Helene Andersson
Packning/lager

0431 22290
helene@tradgardsteknik.se
Petar Tomic

Petar Tomic
Processtekniker Scandifasad

0431 22210, 0702 701230
petar.tomic@scandifasad.se
Mikael Johansson

Mikael Johansson
Servicetekniker

0431 22290, 0703 338247
mikael.johansson@ttshop.se